MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

About us

Koncertaģentūra “Gothic Productions” Latvijas smagās mūzikas industrijā darbojas kopš 1997. gada februāra. Aģentūras pamatdarbības virziens ir metal koncertu un masu pasākumu organizēšana, kā arī producēšana. Tiek organizēti braucieni uz koncertiem arī citās valstīs.

Šai laikā Latvijā organizēti vairāk nekā 70 koncerti un festivāli, to skaitā “Black Death Night”, “Melnā Piektdiena”, “Baltijas Saule” u.c. Organizēts Latvijas jauno metal grupu konkurss “Fresh Blood”.

Sadarbībā ar izdevniecību “Gailītis G” izdoti Latvijas smagās mūzikas izlases “Melnā Piektdiena” trīs sējumi. Klajā laists grupas Skyforger albums “Zobena Dziesma”. 2003. gadā apvienojoties ar aģentūru “Cinic Network”, “Gothic Productions” neapšaubāmi kļuvis par vadošo metal pasākumu organizatoru Latvijā.

“Gothic Productions” kolektīva bagāžā ir Dimmu Borgir, Exodus, Cannibal Corpse, Sodom, Dark Funeral, Therion, Destruction, Impaled Nazarene, Entombed, Vader, Behemoth, Hypocrisy un daudzu citu vietejo un ārvalstu grupu koncerti.