MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

17.apr. MP: Wacken Metal Battle 2015 Latvijas I kārta

Oceanpath, Eihshia, Urskumug, Legacy ID, Theatrum + MORIBUND OBLIVION (Turcija)

Piektdien, 17. aprīlī klubā “Melnā Piektdiena” (Brīvības iela iela 193c, Rīga) notiks konkursa Wacken Metal Battle 2015 Latvijas pirmās atlases kārtas koncerts.

Uz skatuves kāps:
Oceanpath

Eihshia

Urskumug

Legacy ID

Theatrum

Kā īpašie viesi koncertā uzstāsies Black metal grupa no Turcijas –
Moribund Oblivion

Klubs būs atvērts no pl. 19:00. Koncerta sākums: 20:00

Biļetes iepriekšpārdošanā no 5 eur.
http://www.ticketshop.lv/site/events/view/1486

Konkursa „Wacken Metal Battle” Latvijas reģionālā atlase notiek jau ceturto reizi. Konkurss ir guvis starptautisku atzinību un pašlaik tajā piedalās vairāk, kā 40 pasaules valstis, tostarp arī Latvija. Konkursa fināls notiek Vācijā, pasaules lielākajā un pazīstamākajā smagās mūzikas festivālā „Wacken Open Air”, kas ir viens no vasaras svarīgākiem notikumiem pasaules smagās mūzikas dzīvē. Starptautiskajā finālā reģionālo atlašu uzvarētāji, konkurējot ar mūzikas kolektīviem no dalībvalstīm, 75000 festivāla apmeklētāju klātbūtnē sacenšas par iespēju iegūt labākās konkursa grupas titulu ar materiālām un naudas balvām.

Iepriekšējos gados mūzikas kolektīvi no Latvijas pierādīja, ka var nopietni konkurēt ar dalībniekiem no citām valstīm. Pirmajā konkursa dalības gadā (2011) Latvijas apvienība „Sacramental” starptautiskās žūrijas balsojumā ieguva godpilno trešo vietu.

Konkurss notiek vairākos posmos, tā norises laikā plānoti divi grupu atlases koncerti un fināla koncerts. Katrā no atlases kārtām dalībai finālā tiek atlasītas divas grupas. Konkursa finālā, kas notiks 2015. gada 6. jūnijā piedalīsies četras grupas, no kurām tiks noteikta viena grupa dalībai “Wacken Metal Battle 2015” konkursa starptautiskajā finālā Vācijas festivāla “Wacken Open Air 2015” ietvaros.

Katrā atlases kārtā uzvarētāju nosaka žūrijas komisijas un koncerta apmeklētāju balsojums. Apmeklētāji varēs izteikt savu viedokli par grupām, balsojot par tām koncerta norises vietā.