MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

16. un 17. jūnijs, Ķekavas pagasta Klaņģu kalns

16. un 17. jūnijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi pēc septiņus gadus ilgušas pauzes norisināsies agrāk visā Baltijā slavenais smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv!

16. un 17. jūnijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi pēc septiņus gadus ilgušas pauzes norisināsies agrāk visā Baltijā slavenais smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv. Atklājot 2017. gada vasaras festivālu sezonu, Metalshow.lv tradicionāli saglabās savu žanrisko eklektiku, skatuvi atvēlot visdažādāko smagās mūzikas stilu pārstāvjiem. Labākās pašmāju metālmūzikas apvienības, kā arī vērā ņemami viesi no ārvalstīm – tāds šovasar atgriezīsies festivāls Metalshow.lv.

ARKONA – pirmo festivāla izsludināto mākslinieku vidū ir folk/ black / pagan metāla grupa no Krievijas – ARKONA, kas šogad svin savu piecpadsmito jubileju un festivālā uzstāsies ar īpaši sagatavotu šovu. Arkona specifiskais skanējums ilgi paliek prātā tiem, kas kaut reizi redzējuši viņu uzstāšanos. Tas ne tikai tādēļ, ka Arkona savā muzikālajā materiālā spēj lieliski iedvesmoties no slāvu mitoloģijas – arī tāpēc, ka vokāliste Marija”Masha Scream” Arkhipova ir viena no retajām dziedātājām, kuras vokālais izpildījums lielākoties ir deathgrowl stilā.

STONED JESUS – krietni tumšākas noskaņas festivāla programmā ienesīs ukraiņu stoner/ doom/ psychodelic meistari STONED JESUS, kas Latvijas klubos manīti jau vairākas reizes, taču pirmo reizi pie mums uzstāsies uz brīvdabas skatuves.

SOUNDARCADE – starp pirmajām pašmāju grupām, kas bagātinās festivāla Metalshow.lv programmu, noteikti jāmin latviešu postmetāla apvienību SOUNDARCADE, kas festivālā uzstāsies pēc divus gadus ilgušas klusēšanas, kā arī death’n’roll stila pamatlicējus SANCTIMONY, kas pamatoti uzskatāma par vienu no spēcīgākajām latviešu smagās mūzikas koncertgrupām, un melodiskā death/black metāla adeptus PRETERNATURAL, kas festivālā uzstāsies atjaunotā sastāvā.

Festivāls Metalshow.lv pirmo reizi notika 2005. gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban un daudzi citi.

Pirmo biļešu cena – 18 EUR, tuvojoties festivālam un papildinoties mākslinieku sarakstam, cena augs. Biļetes no 16. marta varēs iegādāties vietnē:

https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2177

https://www.facebook.com/events/391739884527674/