MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

16. un 17. jūnijā Ķekavas novada Klaņģu kalnā

LIELĀKAIS METĀLISTU PASĀKUMS LATVIJĀ METALSHOW.LV IZSLUDINA JAUNUS MĀKSLINIEKUS!

Šobrīd festivālā apstiprinājuši dalību:
SWALLOW THE SUN (fin),
ARKONA (ru),
AMATORY (ru),
STONED JESUS (ua),
SOUNDARCADE (lv),
SANCTIMONY (lv),
PRETERNATURAL (lv),
THE HYPOTHESIS (fin),
URSKUMUG (lv),
SURVIVE (jp),
PULSE OF NEBULAE (lv),
OGHRE (lv),
DEAD SHAPE FIGURE (fin),
MAYLA (lv),
HEAVEN GREY (lv),
VARANG NORD (lv),
STAGNANT PROJECT (LV),
DEHEAD (lv),
OCEANPATH (lv),
AUTISM (lt).

Pēc septiņu gadu pauzes Latvijas smagās mūzikas scēnā atgriežas metālmūzikas festivāls Metalshow.lv, kas šovasar norisināsies 16.un 17.jūnijā Ķekavā, Klaņģu kalnā. Līdz ar jau izsludinātajiem māksliniekiem kā Arkona un Stoned Jesus, kā arī pašmāju labākajiem smagā žanra kapātājiem, Metalshow.lv izsludina vēl jaunus mūziķus, kas ne tikai bagātinās festivāla programmu, bet arī ļaus jebkuram metāla cienītājam izbaudīt pašu lieliskāko metālisko atmosfēru izcilas mūzikas pavadījumā.

Somu apvienība Swallow the Sun pārstāv ekstrēmā metāla žanru. Sākuši ar doom un death metālu, pamazām viņi savam skanējumam ir pievienojuši melodiskā un atmosfēriskā metāla iezīmes, tā radot unikālu, daudzdimensionālu un atmosfērisku skanējumu.

Krievijas heavy metal grupa Amatory ir pārdzīvojusi neskaitāmas metamorfozes, tostarp arī grupas gandrīz pilnīgu izjukšanu, tomēr pacēlusies kā fēnikss no pelniem pēc trīs gadus ieilgušas pauzes, un klausītājiem sniedz absolūti jaunu muzikālo materiālu labākajās smagā metāla tradīcijās.

The Hypothesis spēlē modernu, savā ziņā arī ekstravagantu moderno metālu. Nākuši no metāla lielvalsts Somijas, mūziķi attaisno savu izcelsmi un rada mūziku, kas iedvesmo, sapurina un aizrauj. True metal.

Savas vairāk nekā desmit gadus ilgās pastāvēšanas laikā projekts Urskumug ir mainījis seju, mūziķu sastāvu, tomēr nekad nav pazaudējis savu tumšo skaņu. Viena no retajām Latvijas blackmetal apvienībām festivālā Metalshow.lv piedāvās pārliecinošu black metal setlisti, pret kuru retais paliks vienaldzīgs.

Death un melodic trhash apvienība no Helsnikiem Dead Shape Figure ir viens no profesionālākajiem somu smagās mūzikas projektiem, kas nepieļauj paviršības un atkāpes no žanra. Īsti uguns aizdedzēji, ja kādam ir palicis par vēsu.

HeavenGrey ir viena no Latvijas metālmūzikas leģendām, kas liekus komentārus neprasa. Pārdzīvojusi vairākus traģiskus notikumus, grupa ir spējusi uzcelties no pelniem un vēl tikai pērn sagādājusi faniem jaunu, visnotaļ melodisku un klausāmu materiālu.

Varang Nord – mūsu latgaļu vikingi. Cīņu spars, dinamiska mūzika, pārliecinošs skatuves tēls – viena no jaunajām daudzsološākajām grupām, kuru nedzirdēt būtu noziegums pret sevi.

Motorizēta ritma sekcija, uzbrūkošs vokāls un nekad nepagurstošas bungas raksturo apvienību Mayla, kurā spēlē vairākās citās grupās skatuves smeldzi izbaudījuši mūziķi. Nepagurstoša dinamika, uzrunājošas melodijas un spēks – tāda ir Mayla.

Grupa Oceanpath ir unikāla parādība latviešu smagās mūzikas skatuvē, kas vienlaikus koķetē ar smago metālu, tajā pašā laikā iekļaujot savā repertuārā dziesmas ar izteiktām folka saknēm. Viena no retajām metāla grupām, kurā daiļais un spēcīgais dzimums ir nomācošā pārsvarā.

Festivāls Metalshow.lv pirmo reizi notika 2005.gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Exploited, Tiamat, Dark Tranquillity, Napalm Death, Pain, Caliban, Tyr, Sinister, Pungent Stench un daudzi citi.

Pirmo biļešu cena uz festivālu – 18 EUR, tuvojoties festivālam un papildinoties mākslinieku sarakstam, cena augs.
Biļetes var iegādāties vietnē www.ticketshop.lv