MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

Rotting Christ

3. septembrī Rīgā, klubā “SALAMANDRA” (Salamandras ielā 1), koncertsezonas atklāšana ar grieķu Death/Black metal monstriem ROTTING CHRIST!

Grieķijā nav daudz metal grupu, bet tās, kas ir, ir gana spilgtas un krietni atšķiras no pārējiem eiropas metal-mūzikas izpildītājiem. Rotting Christ ir apvienība, kura daudzus šokē ar savas grupas nosaukumu, un ir vieni no retajiem Grieķijas metal-mūzikas pārstāvjiem, kuru mūzikā Melnā maģija ir jūtama katrā vārda un katrā notī. Seno dievību kulti un rituāli, mistiskās magu mācības un tumšas fantāzijas…

Uzstāsies:

ROTTING CHRIST (gc)
(Black/Death Metal)
www.rotting-christ.com

CATAFALC (ee)
(Brutal/Death Metal)
www.metal.ee/catafalc

URSKUMUG
(Black Metal)
www.urskumug.lv

TRENDKILL METHOD
(Hc/Thrash Metal)

SUBCHASE
(Melodic/Death Metal)

Sākums pl. 19. 00, ieeja no pulksten 18.00.
Ieeja Ls 7

No Liepājas uz koncertu (un atpakaļ) tiek organizēts autobus – 9530409.
Ieeja koncertā bez vecuma ierobežojuma.

“Ar savu mūziku mēs gribam parādīt mūsu dzīves tumšo pusi. Katram cilvēkam tāda ir. Ar mūsu radītās mūzikas palīdzību mēs gribam paust savu attieksmi pret pasauli, un tajā notiekošo. Mūsu iedvesma nāk no visa mistiskā, un ne vienmēr es varu pateikt, no kurienes tā ir radusies. Mēs esam pret jebkuru reliģijas formu. Protams, katrs tic tam, kam grib, bet mēs nepiedalāmies šajā “spēlē”. Mēs nepielūdzam Sātanu, ar dziesmu palīdzību mēs neizsakām mīlestību pret Sātanu, mēs nemudinam nogalināt kristiešus. Sātanisms priekš mums drīzāk ir filozofija, nevis reliģija…”