MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

Metalshow.lv

PHOTOS FROM GIG

1.: metalshow.lv – foto by Cruelty
2.: truemetal.lv – foto by Deathperado
3.: truemetal.lv – foto by SpiegS
4.: truemetal.lv – foto by Viestards
5.: blackmetal.ru.lv – foto by Abbath
6.: smiltenite.lv – foto by Ģirts Zvirbulis
7.: smiltenite.lv – foto by Ģirts Zvirbulis
8.: smiltenite.lv – foto by Ģirts Zvirbulis
9.: smiltenite.lv – foto by Ģirts Zvirbulis
10.: sanctimony.lv – foto by Gunta Jefimov

8. un 9.jūlijā pirmo reizi Latvijas mūzikas vēsturē Blomē, netālu no Smiltenes, notiks atklātais (open air) metālmūzikas festivāls “METALSHOW.lv”, kurā uzstāsies vadošās Baltijas valstu smagās mūzikas grupas.
Biļešu iepriekšpādošana līdz: 03.07!!!

Pasākums noritēs divas diennaktis gleznainā lauku apvidū un tā gaitā uzstāsies 22 grupas, to vidū pazīstamākās baltiešu metāla vienības – Skyforger, Sanctimony, Neglected Fields, Huskvarn (Latvija), Manatark (Igaunija), Shadowdances (Lietuva).

Festivāla atklāšana notiks 8.jūlijā plkst.17 ar karoga pacelšanu. Grupas uzstāsies uz lauku estrādes, ko ieskauj koki un plaši zālāji. Metālmūzikas mīļotāji varēs apmesties bezmaksas telšu pilsētiņā, netālu no festivāla norises vietas būs pieejama arī bezmaksas auto stāvvieta. Blakus esošie ezeri kalpos kā lieliskas atpūtas un peldvietas, turpat būs iespējams ieturēt arī maltīti un cienāties ar alu.

Piektdien, 8.jūlijā, sākot no plkst.19 uzstāsies grupas:

SUBCHASE
ETERNAL SNOWFALL
FIMOZ
HUSKVARN
SANCTIMONY
NEGLECTED FIELDS
SHADOWDANCES (LT)
MORIGAN (EE)

Savukārt sestdien, 9.jūlijā, no plkst.15 skatuvi aizņems grupas

MUTILATE MYSELF
INTERMENT
DISEASE
FRAILTY
DISTANT LIGHT
TRENDKILL METHOD
INFECTED
URSKUMUG
FLAYING
PRETERNATURAL
MANATARK (EE)
MANDRAGORA (LT)
SKYFORGER

Grandiozo metālmūzikas šovu noslēgs plaši pazīstamā latviešu pagan/folkmetāla grupa Skyforger.

Īpaši atzīmējamas arī grupas Sanctimony, kura nesen nāca klajā ar jaunu albūmu “Devil and Men”, un Latvijas metāla veterāni Huskvarn un Neglected Fields, kas šoreiz auditoriju priecēs ar jaunām dziesmām.

Festivāla apsardzi nodrošinās profesionāla apsardzes fima “Art Expo”, kas savulaik apsargāja grupas “Metallica” koncertu Ukrainā.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās (www.bilesuserviss.lv). Divu dienu biļete iepriekšpārdošanā līdz 3. jūlijam maksās 8 latus, uz vietas – 10 latus. Vienas dienas biļetes cena – 6 lati (tikai uz vietas).

Uz festivāla vietu, kas atrodas ap 10 km no Smiltenes, kā arī no tās, abas dienas no Rīgas, Daugavpils un Liepājas tiks norīkoti īpaši autobusi. Braucot ar autobusiem festivāla biļetes cena būs 7 lati. Par vietām autobusos aicinām sazināties ar braucienu organizatoriem, zvanot pa tālruņiem 5976739 (Rīga), 9660952 (Liepāja), 9375922 (Daugavpils).

>>> Satiksmes autobusu Rīga – Smiltene kustības grafiks <<<<
>>>> Satiksmes autobusu Smiltene – Rīga kustības grafiks <<<<

>>>> Lejupielādēt karti <<<<