MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

Kurrat Expedition

11. jūnijā klubā “DEPO” pl.19.00 KURRAT EXPEDITION

Uzstāsies:

MORIGAN (ee)
thrash/death metal
www.morigan.ee

SYMBOLICSTATE (ee)
death metal
www.symbolicstate.com

SURROGOAT (ee)
death metal
www.surrogoat.ee

ZX SPECTRUM (lv)
WILD HUNT (lv)

Sākums pl.: 20.00

Ieeja:
Ar flaieri 2,50Ls, pēc 22:00 3Ls
Bez flaiera 3Ls, pēc 22:00 3,50Ls
Ieeja koncertā no 18 gadu vecuma.

MORIGAN

1998. gadā divi skolnieki uzzināja, ka kautkur viņu skolā ir veca radiostudija, ko neviens neizmanto…

Kopš tā laika «melno metālistu» grupā MORIGAN notikušas neskaitāmas mūziķu un stilu maiņas, un nu liekas, ka viņi ir ko sasnieguši savā gaitā. Bijusī «melno metālistu» grupa nu kļuvusi par spēcīgu mākslinieciski-metālisku vienību.
2003. gada rudenī Džihāds un Dark sajuta sevī jaunus spēkus un vēlēšanos spēlēt.
Grupai pievienojās bundzinieks Thonolan un basģitārists Reaper, un tas bija jaunas ēras sākums. . .

Nav šaubu, viņu īpašā iezīme ir vokāliste. Visā pasaulē ļoti daudz sieviešu dzied «drakona» (skarbā, rupjā) balsī, bet Igaunijā tas ir retums.
«MORIGAN gars nav miris! Tas vienmēr bijis stiprs, nikns un prasīgs. Vari būt pārliecināts, mēs garantējam pieredzi, kā arī spēka un ātruma izjūtu, kas raksturo mūsu mūziku.»

SYMBOLICSTATE

SYMBOLIC STATE – tā tiešām ir mūzika vecā kaluma Death Metal cienītāju ausīm, pagaidām arī neviens nav teicis, ka tas, ko viņi spēlē ir bezjēdzīga citu grupu klonēšana vai plaģiāts.
Ģitāru rifi vijas kā no Dismember skarbajām melodijām līdz tīri vai Suffocation necilvēcīgajai esībai. Interesantas ritma pārejas, ko lieliski papildina lielisks death metal vokālais sniegums.

Grupa dibināta 1999. gadā ar nosaukuma Scavenger. Zem šī paša nosaukuma grupa izdevusi divus demo –«The Entrance” un “Goattrend» kā arī noslēdza līgumu ar nelielo Fatal Forum Production, kas abus demo izdeva MC albumā kā “Keeper of the Knowledge”.

2002. gadā grupa mainīja nosaukumu uz SYMBOLIC STATE. Drīz pēc tam grupa ieraksta savu debijas albumu “By Abstract Words” un nolemj to izdot paši. Albums tiek izpirkts neticami ātri.

Interesants fakts, ka trīs no grupas pieciem dalībniekiem šobrīd dien armijā.

SURROGOAT