MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

Behemoth

2. aprīlī Rīgā, klubā SALAMANDRA (Salamandras 1)

PHOTOS FROM GIG

1.: metalshow.lv – foto by Cruelty
2.: truemetal.lv – foto by BigUgga
3.: truemetal.lv – foto by Viestards
4.: blackmetal.ru.lv – foto by Evil Lesh
5.: blackmetal.ru.lv – foto by Khisanth
6.: salamandra.lv – foto by Salamandra

Uzstāsies:

BEHEMOTH (pl)
(Black/Death Metal
www.behemoth.pl

DROWN ME BLUE (fin)
(Gothic/Doom Metal)
www.drownmeblue.com

PRETERNATURAL
(Dark/Melodic/Death Metal)
www.preternatural.times.lv

INTERMENT
(Brutal/Death Metal)
interment.eclub.lv

Sākums pl. 19. 00
Ieeja Ls 7
Ieeja koncertā bez vecuma ierobežojuma.

PHOTOS FROM LAST GIG

1.: truemetal.lv – foto by Deathangle
2.: truemetal.lv – foto by Viestards
3.: blackmetal.ru.lv – foto by Aborigentus
4.: blackmetal.ru.lv – foto by Aborigentus
5.: blackmetal.ru.lv – foto by Krivix
6.: blackmetal.ru.lv – foto by Abbath

BEHEMOTH ir viena no pirmajām austrumeiropas Black Metal grupām, ko 1991. gadā dibināja vokālists/ģitārists Nergal. Pēc demo albuma ierakstīšanas grupa izlaida pirmo debijas mini albumu „And the forest dream eternally”, pēc kura drīz seko arī pilnformāta disks „Sventevith” (Storming near the Baltic).

Otrais albums „Grom”, kuru izdeva Solistitium rec., deva iespēju grupai drīzumā uzsākt Eiropas tūri. Drīz pēc tam sekoja grupas sastāva izmaiņas.

„Pandemonic Incantation”, kārtējais grupas disks tika ierakstīts ar jauniem mūziķiem, starp kuriem jāpiemin Inferno – viens no labākajiem poļu bundziniekiem.

1998. gads BEHEMOTH deva iespēju noslēgt līgumu par diviu albumu izdošanu itāļu izdevniecībā Avantgarde Rec., pirmais no kuriem bija „Satanica”, kurš masmedijos saņēma lieliskas atsauksmes un tika prezentēts divās tūrēs ar pasaules mēroga metal zvaigznēm Deicide un Satyricon.

Nākamais albums „Thelema 6” atvēra jaunas vēsmas BEHEMOTH mūzikā, kā arī jaunas teritorijas. Albums tika licenzēts ASV, Krievijā un Brazīlijā. X-MASS Festivālā, 2000. gada decembrī BEHEMOTH uzstājas kā iesildītāji grupām Hypocrisy un Morbid Angel, kā arī devās mini tūrē pa Krieviju un Baltkrieviju. Tajā pašā laikā grupa pirmo reizi uzstājas arī Latvijā.

Parādot sevi kā lielisku koncertsastāvu, Behemoth koncerttūrēs pavada gandrīz visu gadu… Lielākie festivāli: Wacken Open Air, With Full Force, Inferno Fest.

Pirmā headline tūre ar Carpathian Forest un tūre pa Čehiju un Slovākiju ar Hypnos.
Neskatoties uz aktīvu koncertdarbību grupa atrod laiku jauna albuma ierakstīšanai.
“Zos Kia Cultus” iznāca 2002. gada novembrī un kļūva par neapšaubāmi labāko albumu visā grupas muzicēšanas vēsturē. Inferno ložmetēju blastbiti, hipertehniskās ģitāras un lieliskā skaņas kvalitāte – šoreiz Behemoth skan tiešām apokaliptiski.

Kopš albuma iznākšanas tas tika prezentēts vairāk nekā 36 koncertos pa visu Eiropu, vēl vairāk – pēc diska prezentēšanas BEHEMOTH pirmo reizi guva iespēju spēlēt ASV un Kanādā, tūre ar Deicide un Amon Amarth, tūre „Blackest of The Black” ar Danzig deva jaunu pavērsienu pasaules iekarošanai… Drīz pēc tam, 5. septembrī Behemoth sniedz savu otro koncertu Rīgā, Kabatā, kur to apmeklēja 530 skatītāju.

Diemžēl grupu pamet Novy un Havok. Jaunais “Behemoth” sastāvs ir šāds: Nergal (balss, ģitāra), Orion (basģitāra), Inferno (bungas). Šādā sastāvā arī ierakstīts jaunais Behemoth albums “Demigod”, kuru jau 2. aprīlī grupa jums prezentēs klubā “Salamandra”.