MetalShow.Lv: Latvian Premier Metal Music Agency

19. aprīlī MP: NEGURA BUNGET!

Biļetes no 8 eur jau iepriekšpārdošanā: www.ticketshop.lv

Svētdien, 19. aprīlī Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies Rumānijas Progressive/Folk/Atmospheric Black Metal apvienība NEGURA BUNGET!
http://www.negurabunget.com

Iesildīs:
Northern Plague (Black Metal, Polija)

Grimegod (Emotional Metal, Rumānija)

NEGURA BUNGET valdzina auditoriju ar meistarīgu maisījumu no muzikālām skaņām, miju no soloģitāru stīgām, mistiskām klavieru partijām, ļaunajiem šamaņu kliedzieniem un ar aukstu, kā no kapa dziedājumu. Tas nav vienkāršs black metal – Tas ir black metal, dark ambient un tribal folka virzienu kopums. Tā ir mūzika, kura saviļņo, iedziļina nepazīstamajā seno garu, šamaņu un pagānu pasaulē.

Grupu NORTHERN PLAGUE 2014.gadā pēc viņu turnejas Krievijā, sāka saukt „ jaunie Behemoth pēcteči”. Paši muzikanti gan atzinās, ka viņi ļoti ciena Behemoth, bet virzās pa savu ceļu un necenšas nevienu atdarināt. Grupu dziesmu tekstos var atrast pareģošanas, aicinājumus, pasaules beigu vīzijas un pasaules vēstures ainas.

Trešo grupu GRIMEGOD, var atzīmēt melanholisko un eleganto melodiju dēļ. Kurām piemīt vieglas death metal virziena pazīmes ar specīgo vokālu. Grupa piesaista uzmanību pateicoties vokālista dabiski skaistajam tembram un pārdomātām klavieru partijām.

Koncerta sākums 20.00, vaļā no 19.00.

Biļetes no 20. februāra vietnē http://www.ticketshop.lv

Biļešu cena no 8 eur.